La Palma es un Punto

La Palma

Proběhlé akce

13 July to 2 September

Islas

La Palma

Descripción del evento

"Festival La Palma es un Punto zahájil svou cestu v roce 2006, před více než deseti lety, s cílem diverzifikovat kulturní nabídku ostrova, konkrétně hudbu, a přivést ji do společnosti La Palma formou koncertů pod širým nebem pro všechny diváky. populární mezi turisty. Posledních 14 ročníků se uskutečnilo díky neocenitelné podpoře regionální vlády Kanárských ostrovů, rady ostrova La Palma a radnic, které představení hostí, a doufáme, že tento nový ročník podpoří.
Festivalové koncerty se konají v různých městech na ostrově, včetně El Pasa 13. července, Breña Ala 19. srpna a Los Llanos de Aridane 2. září v letní sezóně. V tomto vydání nabízí luxusní program se třemi mezinárodními úplně. Použití formátu, který se osvědčil.
V tomto novém vydání La Palma es un Punto je cílem „nakazit“ radost a kulturu, která zaplavuje tuto událost, každému, kdo jí projde. Chceme, aby každý, kdo může vidět plakát, navštívil jeden ze tří koncertů.
Tento festival poskytuje mimořádnou kulturní nabídku, v níž jsou kulturní atrakcí tři složky: žánrově pestrá hudební nabídka, renomovaní domácí i zahraniční umělci a vysoce atraktivní lokality.
umělci
Každý koncert je jedinečný a neopakovatelný, nabitý charismatem vystoupení a zároveň vytváří spojení s publikem. Tito tři zpěváci jsou proslulí tím, že předvádějí skvělou show a spojují se s duší účastníků, ať už mají jakýkoli jazyk.
Estrellas de Buena Vista y Más® je nový hudební projekt, který Efecto Sound (Canarias Concerts & Events) přináší na scénu po pětadvaceti letech hitů Buena Vista. Představení má na pódiu 11 hudebníků a repertoár, který připomíná 40. a 50. léta minulého století, zlatý věk kubánské hudby. Mezi umělce patří původní členové Buena Vista: zpěvák Carlos Calunga, perkusionista Ángel Terry, saxofonista Javier Zalba a baskytarista Pedro Pablo Gutiérrez Valdés. Pod hudebním vedením nejlepšího 'tres' umělce (tříchodový chordofon kubánského původu) na světě Pancho Amat.
Zadruhé si vychutnáme vystoupení zpěváka a skladatele Vicente Garcíi, charakterizovaného jeho hudební rozmanitostí včetně Bachaty, World Music, Caribbean Music, Merengue, Alternative Music a Reggae; vše ovlivněno jeho dominikánským dědictvím. Narodil se v roce 1983 v Santo Domingu v Dominikánské republice, ve věku 12 let „ukradl“ své tetě klasickou kytaru a začal hrát a skládat své první písně. Svou první kapelu založil v roce 2002, Calor Urbano, spolu s Carlosem Chapuseauzem, Joelem Berridem a Adolfem Guerrerem. Až v roce 2011 začal svou kariéru jako sólista. Byl oceněn třemi latinskoamerickými cenami v roce 2017 a jednou cenou Sovereign v roce 2018.
A do třetice, zpěvačka Sundri Feeling, která se narodila na ostrově Reunion ve Francii, se připojuje k rodině ze čtyř koutů zeměkoule. Díky kreolské zpěvačce Jun Fortuné se v roce 2002 prosadila jako showgirl a tanečnice díky kreolské zpěvačce Jun Fortuné. V roce 2014 vydala své první album „Acords“, které bylo nominováno na International Acoustic Music Awards a Voices of the Indian Ocean, v roce 2017 na turné po Asii. Spolupracovala se Sylvinem Marcem, Chrisem Reou, Mishko M'Ba a Rayem Charlesem , mezi ostatními. Je to duch jazzu, který se vznáší nad krásnými písněmi z celého světa ve francouzštině, angličtině, kreolštině a španělštině, stejně jako velkorysost zpěváka a hudebníků. Tato čtveřice je překvapivá, protože soubor, který nabízí, je jedinečný a originální. Vzniká jako organická cesta, splynutí různých zvuků, rytmů a tanců.

Za čtvrté: Graja Sound, hudební skupina DJs, kteří milují vinyly i alternativní hudbu a rytmy. Tito DJs, ovlivněni scénou 60., 70. a 80. let, vytvořili svůj vlastní jedinečný a autentický styl. Mezi tradicí a modernou, jejich hlavní ambicí je potěšit publikum a přimět lidi k tanci. Originalita jejich zadání a jejich přítomnost na jevišti jim zaručila úspěch na ostrově.
Za páté, El Septeto Palmero po letech po této explozi kapel znovu vyvstává s cílem z každé z nich trochu interpretovat a smíchat různé trendy a styly do jednoho svého. Její členové jsou mladí, a proto je interpretace této hudby svěžejší a tanečnější. Tres a housle, formované jako sextet, jsou doprovázeny rytmy basy a perkusí, i když to neznamená, že do rovnice nepřidají další hudebníky. Ale nebuďte překvapeni, když uvidíte „sextet“ šesti, sedmi nebo osmi muzikantů, protože s otevřenou náručí vítají muzikanty nebo přátele, kteří mají do tohoto projektu čím přispět.
Za šesté: Mamajuana. Její repertoár tvoří pestré a známé písně, které zároveň spojují srdce několika generací i s osobitým akustickým nádechem prostřednictvím různých vokálů v harmonii. Skupina odtud, ostrov La Palma, tvořená třemi ženami: Yaiza Pérez, Flavia Cruz a Mariló Fernández. Po období nucené pauzy se ke své hudbě vracejí s větším nadšením a zcela obnoveni. Všechny spojují svou vášeň pro hudbu se zkušenostmi být pracujícími matkami. Jejich hudební účel je jednoduchý, prostě chtějí, aby publikum cítilo hudbu až za ušima. Ten pocit zavření očí a spojení s emocí.
"

Kategorie

Categoría del evento

Hudba

Věk

Cena

Zkontrolujte prosím webové stránky akce/prodeje vstupenek

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React