Puchero de las Fiestas de La Florida

Tenerife

Proběhlé akce

27 January 2024

Islas

Tenerife

Descripción del evento

Čtvrť La Florida v La Orotava slaví své výroční slavnosti na počest svatého Antonína opata a Panny Marie v posledním lednovém týdnu. Tyto slavnosti, které jsou na Kanárských ostrovech uznávány jako Fiestas of Tourist Interest, nabízejí jedinečný zážitek, který kombinuje náboženské události a lidové tradice.
Jedním z vrcholů těchto oslav je jedinečná gastronomická událost: Tradiční Kanárské ostrovy Puchero. Jedná se o největší a nejvybranější guláš, který se připravuje v celém souostroví, vyžaduje více než 60 velkých nerezových hrnců, z nichž každý pojme více než 100 kilogramů guláše. Ingredience zahrnují více než 7 000 kilogramů produktů, včetně zelí, dýní, cibule, cukety, pórku, mrkve, brambor, gofio (druh pražené a mleté ​​obilné mouky), různé druhy masa a dříví na vaření.
Tento svátek si užívají tisíce lidí, kteří se scházejí, aby si při účasti na slavnostech vychutnali toto potěšení. Kapela Parranda del Puchero dodává tomuto gastronomickému zážitku zvláštní nádech a přeměňuje jej v dobře zavedenou turistickou atrakci, která uchvátí návštěvníky a nabízí jedinečnou příležitost zapojit se do kultury a tradic regionu.

Kategorie

Categoría del evento

Gastronomie

Věk

Cena

Tato akce je zdarma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React